TJ Spartak Kaplice

 

TJ Spartak Kaplice                    Fotbal Kaplice

KAPLICE MUŽI A –  I.A třída mužů – sk.“A“

 

Nejbližší zápasy :

15.kolo
Sobota      23.3.2024               11.30 hod.
SK Zlatá Koruna, z.s.  – TJ Spartak Kaplice A  z.s.  

16.kolo
Neděle      31.3.2024               15.00 hod.
TJ Spartak Kaplice A  z.s. –  FK Vodňany, z.s.  

 

 

Výsledky zápasů :

14.kolo
Sobota      15.6.2024               13.30 hod.
TJ Spartak Kaplice A  z.s. –  TJ Šumavan Vimperk z.s.

13.kolo
Sobota      28.9.2023               16.00 hod.
TJ Spartak Kaplice A  z.s. –  FK Dolní Dvořiště, z.s.     2 : 4      ( 1 : 2 )
branky – Česák Jakub, Česák Jakub

12.kolo
Slavoj Hrdějovice, z.s. – TJ Spartak Kaplice A  z.s.     0 : 3    ( 0 : 1 )
branky – Gutheis Petr, Divoký Jiří, Daniel Robert

11.kolo
Sobota        28.10.2023               10.15 hod.
FK Tatran Prachatice z.s. –  TJ Spartak Kaplice A  z.s.     0 : 1    ( 0 : 1 )
branky – Česák Jakub

10.kolo
Neděle        22.10.2023               15.30 hod.
TJ Spartak Kaplice A  z.s. –  TJ Kamenný Újezd, z.s.     3 : 2      ( 1 : 1 )
branky – Česák Jakub,  Gutheis Petr, Česák Jakub

9.kolo
Neděle        15.10.2023               15.30 hod.
SK Čkyně z.s. –  TJ Spartak Kaplice A  z.s.     0 : 0      ( 0 : 0 )

8.kolo
Neděle        8.10.2023               16.00 hod.
TJ Spartak Kaplice A  z.s. –  TJ  Strunkovice nad Blanicí, z.s.     1 : 4      ( 1 : 2 )
branky – Pulec Martin

7.kolo
Sobota        30.9.2023               12.30 hod.
FC Znakon Sousedovice  –  TJ Spartak Kaplice A  z.s.     2 : 1      ( 1 : 1 )
branky – Ješina Miroslav

6.kolo
TJ Spartak Kaplice A  z.s. –  SK Planá z.s.     0 : 0      ( 0 : 0 )
František Říha červená karta   

5.kolo
Sobota       16.9.2023               16.30 hod.
TJ Blatná z.s. –  TJ Spartak Kaplice A  z.s.     1 : 4     ( 1 : 2 ) 

4.kolo
Neděle     10.9.2023               17.00 hod.
TJ Spartak Kaplice A  z.s. – FK Borek z.s.     4 : 2     ( 2 : 0 )   

3.kolo
Sobota       2.9.2023               17.00 hod.
FK Vodňany, z.s. –  TJ Spartak Kaplice A  z.s.     0 : 2     ( 0 : 1 )
branky – Fučík Lukáš, Pulec Martin

2.kolo
Pátek       25.8.2023               18.00 hod.
TJ Spartak Kaplice A  z.s. – SK Zlatá Koruna, z.s.     0 : 1    ( 0 : 1 )

1.kolo
Sobota     19.8.2023                17.00 hod.
TJ Šumavan Vimperk z.s.  –  TJ Spartak Kaplice A  z.s.     2 : 1    ( 0 : 0 )
branky – Martin Pulec

 

TABULKA

KLUBZVRPSKÓREB
1.TJ Strunkovice nad Blanicí13112035:835
2.SK Zlatá Koruna1382326:1526
3.SK Planá1374226:1125
4.FK Vodňany1373322:2024
5.FK Spartak Kaplice1362522:1820
6.TJ Šumavan Vimperk1361629:2819
7.FK Dolní Dvořiště1361630:3819
8.FC Znakon Sousedovice1353531:2218
9.FK Tatran Prachatice1353522:1718
10.SK Čkyně1352616:1617
11.FK Borek1341828:4113
12.TJ Kamenný Újezd1332815:2811
13.TJ Blatná13301012:299
14.Slavoj Hrdějovice13121012:355


KLUBY :

1FC Znakon Sousedovice, z.s.
2FK Borek z.s.
3FK Dolní Dvořiště, z.s.
4FK Tatran Prachatice z.s.
5FK Vodňany, z.s.
6TJ Spartak Kaplice z.s.
7SK Čkyně z.s.
8SK Planá z.s.
9SK Zlatá Koruna, z.s.
10Slavoj Hrdějovice, z.s.
11TJ Blatná z.s.
12TJ Kamenný Újezd, z.s.
13TJ  Strunkovice nad Blanicí, z.s.
14TJ Šumavan Vimperk z.s.

 

 

 

KAPLICE MUŽI B –  I.B třída mužů – sk.“A“


Nejbližší zápasy :

15.kolo
Nedělě      24.3.2024               15.00 hod.
TJ Spartak Kaplice B z.s.  – TJ Sokol Chvalšiny  

16.kolo
Sobota      30.3.2024               15.00 hod.
SK Větřní, z.s. – TJ Spartak Kaplice B  z.s.  

 

Výsledky zápasů :

14.kolo
Sobota   15.6.2024                      17.00 hod
SK Mladé z.s. – TJ Spartak Kaplice B z.s. 

13.kolo
Sobota   11.11.2023                   10.30 hod
Vltavan Loučovice – TJ Spartak Kaplice B z.s.     1 : 2    ( 1 : 1 )
branky – Kolek Zdeněk (penalta), Štrbačka Jan

12.kolo
Neděle   5.11.2023                    14.00 hod.

TJ Spartak Kaplice B z.s. –  FC Šumava Frymburk z.s.     1 : 2    ( 0 : 0 )
Janoušek Ondřej (penalta)

11.kolo
Sobota  29.10.2023                   14.30 hod.
SK Lhenice, z.s. – TJ Spartak Kaplice B z.s.     4 : 1    ( 2 : 1 )
branky – Štrbačka Jan, Kolek Zdeněk (penalta)

10.kolo
TJ Spartak Kaplice B z.s. – TJ Spartak Trhové Sviny B  z.s.     2 : 2    ( 2 : 1 )
branky – Štrbačka Jan, Štrbačka Jan

9.kolo
Sobota  14.10.2023                   15.30 hod.
TJ Spartak Kaplice B z.s. –  FK Slavoj Český Krumlov B, z.s.     1 : 9    ( 0 : 3 )
branky – Presniakov Levgen

8.kolo
Sobota   7.10.2023                   12.30 hod
FK Boršov nad Vltavou  – TJ Spartak Kaplice B z.s.     2 : 2    ( 1 : 1 )
branky – Popov Nikita, Janura Petr

7.kolo
Neděle   1.10.2023                   16.00 hod.
TJ Spartak Kaplice B z.s. –  TJ Slavoj Ledenice z.s.     4 : 1    ( 2 : 1 )
branky – Gutheis Petr, Říha František, Janura Petr, Říha František

6.kolo
Neděle 24.9.2023                    14.00 hod
TJ Sokol Olešnice, z.s. – TJ Spartak Kaplice B z.s.     2 : 1    ( 0 : 1 )
branky – Ševčík Pavel

5.kolo
Neděle  17.9.2023                   16.30 hod.
TJ Spartak Kaplice B z.s. – TJ Malše Roudné B z.s.     2 : 4    ( 1 : 0 ) 

4.kolo
Pátek 8.9.2023                  19.00 hod
TJ Hluboká nad Vltavou B –  TJ Spartak Kaplice B z.s.     5 : 2    ( 3 : 2 )
branky – Kolek Zdeněk, Bárta Filip

3.kolo
Neděle  3.9.2023                   17.00 hod.
TJ Spartak Kaplice B z.s. – SK Větřní, z.s.     4 : 3    ( 3 : 1 )
branky – Říha Ondřej, Smolen Jan, Presniakov Levgen, Říha František

2.kolo
Sobota 26.8.2023                  17.00 hod
TJ Sokol Chvalšiny  –  TJ Spartak Kaplice B z.s.     1 : 0    ( 0 : 0 ) 

1.kolo
Neděle 20.8.2023                 17.00 hod.
TJ Spartak Kaplice B z.s. –  SK Mladé z.s.     0 : 0   ( 0 : 0 )

 

TABULKA

KLUBZVRPSKÓREB
1.SK Lhenice13101236:1231
2.FK Slavoj Český Krumlov B1373340:1724
3.FK Boršov nad Vltavou1364328:2222
4.Trhové Sviny B1371527:2522
5.TJ Sokol Chvalšiny1371527:2922
6.TJ Ledenice1363425:2021
7.TJ Malše Roudné B1353520:1718
8.FC Šumava Frymburk1344523:2516
9.Mladé1343628:2715
10.TJ Hluboká nad Vltavou B1343626:2815
11.SK Větřní1343628:4115
12.Vltavan Loučovice1334620:2913
13.TJ Spartak Kaplice B1333723:3612
14.TJ Sokol Olešnice1322917:408


KLUBY :

1FC Šumava Frymburk z.s.
2FK Boršov nad Vltavou
3FK Slavoj Český Krumlov B, z.s.
4SK Mladé z.s.
5SK Lhenice, z.s.
6SK Větřní, z.s.
7TJ Hluboká nad Vltavou B, z.s.
8TJ Ledenice z.s.
9TJ Malše Roudné B  z.s.
10TJ Sokol Chvalšiny
11TJ Sokol Olešnice, z.s.
12TJ Spartak Kaplice B  z.s.
13TJ Spartak Trhové Sviny B  z.s.
14Vltavan Loučovice