Plastová okna a dveře z Kaplice

 

ALU.PLAST s.r.o. –  plastová okna a dveře

Kvalitní české výrobky od rodinné firmy z Kaplice

 

 

Plastová okna profil aluplast IDEAL 8000 ENERGETO® s trojsklem UG 0,6, Ug 0,5

Ocelové výztuhy nahrazeny unikatními plastovými přepážkami, které jsou vyztuženy skleněným vláknem (powerdur inside). Více informací zde .

Ocelová výztuha v systémové konstrukci u konvenčních oken je tepelně nejslabší místo. Jelikož jsou možnosti stavební hloubky a počty komor vyčerpány, muselo se najít pro vyztužení okna lepší řešení. To se aluplastu za pomoci technologií „bonding inside“ a„powerdur inside“ zcela povedlo. „foam inside“ umožňuje tyto dvě technologie ještě vylepšit v oblasti tepelné izolace.

bonding inside + powerdur inside = energeto®

Plastová okna profil aluplast IDEAL 8000 

Profilový systém Aluplast Ideal 8000 je opatřen systémem středového těsnění s třemi úrovněmi těsnění.
Vyznačuje se klasickým štíhlým designem křídla. Více informací zde.
3 těsnění, stavební hloubka 85 mm, 6-komorový systém.

 

Plastové vchodové dveře profil IDEAL 7000

S novým systémem vchodových IDEAL 7000 se stavební hloubkou 85 mm jste na té správné a bezpečné straně. Více informací zde.

Vynikající tepelně izolační vlastnosti s hodnotou Uf 1,2 W/m2k 

 

Zdvižně posuvné dveře systém 85 mm
BASIC, STANDARD, PREMIUM

Nový systém s vylepšenou tepelně izolační vlastností až o 40 %. Z jednoho systému lze vyrobit tři odlišné výrobky, pokud jde o tepelně-izolační vlastnosti. Od varianty s minimálními požadavky na tepelnou izolaci až po variantu vhodnou pro pasivní dům. Nezávisle na tom, pro kterou variantu zdvižně posuvných dveří se rozhodnete,  vždy opticky pasuje k ostatním aluplast systémům a dává ucelený a jednotný vzhled obytného prostoru. Více informací zde.

 

Co jste nevěděli o plastových oknech

Ptali jsme se odborníka na plastová okna ze společnosti ALU.PLAST s.r.o., pana Výleta, na zajímavosti z oboru plastových oken a konkrétně na produkty tohoto výrobce. Celý článek zde .