Fotbal Spartak Kaplice

 

 

FK Spartak Kaplice            Fotbal Kaplice

 

 

KAPLICE MUŽI A –  I.A třída mužů – sk.”A”


TJ Šumavan Vimperk z.s. –  FK Spartak Kaplice, s.r.o.       1:0   (1:0)     
39. minuta pokutový kop

FK Spartak Kaplice, s.r.o. – FC Znakon Sousedovice, z.s.      4:0    (1:0)
branky  – 26. Vaniš Jakub, 69. Daniel Robert, 72. Kuchař Václav, 87. Divoký Jiří

Tělovýchovná jednota Nová Ves, z.s. –  FK Spartak Kaplice, s.r.o.     3:1   (1:0)
branky –  57. Petr Fišer

FK Spartak Kaplice, s.r.o. – FC AL-KO Semice, z.s.     2:1     (1:1)
branky – 10. Jiří Divoký, 90. Petr Fišer

Fotbalový klub Vodňany, z.s. – FK Spartak Kaplice, s.r.o.      6:1     (4:0)
branky – 83. Gondek Josef

FK Spartak Kaplice, s.r.o.  – TJ Blaník Strunkovice nad Blanicí, z.s.       2:1     (1:0)
branky – 34. Patrik Micák,  60. Robert Daniel

FC Velešín, z.s. – FK Spartak Kaplice, s.r.o.        0:2      (0:2)
branky – Dan Pál, Robert Daniel

FK Spartak Kaplice, s.r.o.  –  TJ Malše Roudné         1:2      (0:0)
branky – Marek Urazil

FC Netolice – FK Spartak Kaplice, s.r.o.         
sobota 17.10.2020       12.00 hod.

 

 

1.Vimperk871023:72200
2.Roudné852126:71700
3.Trh. Sviny852123:61700
4.Vodňany851224:81600
5.Planá u ČB851226:131600
6.N. Ves (ČB)741213:131300
7.Kaplice840413:141200
8.Strunkovice832322:151100
9.Semice832317:111100
10.Netolice821513:25700
11.Prachatice813413:17600
12.Velešín81256:32500
13.Olešnice810712:35300
14.Sousedovice70075:33000

 

 


Kluby :

FK Spartak Kaplice, s.r.o.
TJ Sokol Olešnice
TJ Šumavan Vimperk z.s.
FC Znakon Sousedovice, z.s.
Tělovýchovná jednota Nová Ves, z.s.
FC AL-KO Semice, z.s.
Fotbalový klub Vodňany, z.s.
TJ Blaník Strunkovice nad Blanicí, z.s.
FC Velešín, z.s.
Tělovýchovná jednota Malše Roudné
1. FC Netolice
FK Tatran Prachatice z.s.
SK Planá, z.s.
TJ Spartak Trhové Sviny z.s.

 

 

 

 

KAPLICE MUŽI B –  SELECT Okresní přebor mužů

FK Spartak Kaplice B – FC Romo Český Krumlov   15:0   (5:0)

FK Sl. Český Krumlov B – FK Spartak Kaplice B       1:2   (1:1)

branky – 6. Vávra Michal – 8. Jirka Pavel

FK Spartak Kaplice B –  SK Větřní, z.s.       6:0     (3:0)
branky –  3. Michla Kubata, 36. Milan Románek, 45. Marek Urazil, 65. Milan Románek, 69. a 77- Urazil Marek

FK Spartak Kaplice B –  Sokol Křemže Kopaná, z.s.     5:0     (3:0)
branky –  9. Levgen Presniakov, 21. Tomáš Kebl, 23. Marek Urazil, 62. Petr Janura, 84. Marek Urazil

Sokol Přídolí o.s. –  FK Spartak Kaplice B        3:2       (1:1)
branky – 24. Říha Ondřej, 76. Janura Petr

FK Spartak Kaplice B – TJ Smrčina Horní Planá, z.s.        Sobota 26. 9. 2020 16:30 hod.
zápas se pro malý počet hráčů TJ Smrčina Horní Planá nesehrál !! 

TJ Horní Dvořiště / FK Dolní Dvořiště B –  FK Spartak Kaplice B          1:9     (0:5)
branky – P.Latner, P.Jirka, J. Motz, F.Štěpánek, M.Urazil, P.Jirka, F.Štěpánke, P.Pulec, F.Štěpánek

FK Spartak Kaplice B –  Fotbalový klub FC Lipno z.s.           8:3      (4:1)
branky –  6.a19, M.Urazil, 13.a 24 a 47 a 87, P.Jirka, 74. a  86. P.Pulec

Tělovýchovná jednota Hraničář Malonty – FK Spartak Kaplice B       17.10.2020        15:30 hod.

 

 

1.FK Sp. Kaplice B870149:72111
2.So Křemže870143:82100
3.FK Nová Ves / Brloh870136:132100
4.FC Lipno860227:221710
5.So Kájov850329:211601
6.FK Sl. Český Krumlov B840425:161402
7.So Přídolí850325:161421
8.FK Dy. Vyšší Brod850330:221410
9.SK Holubov830518:21911
10.Hr. Malonty830517:28900
11.TJ Smr. Horní Planá820613:25611
12.SK Větřní B81076:30300
13.TJ Horní Dvořiště / FK Dolní Dvořiště B81077:56300
14.FC ROMO ČK80087:47000

 

 

 

Kluby :

FK Slavoj Český Krumlov z.s.
FK Spartak Kaplice, s.r.o.
Sokol Křemže Kopaná, z.s.
Sokol Přídolí o.s.
TJ Smrčina Horní Planá, z.s.
Tělovýchovná jednota Horní Dvořiště, z.s.
Fotbalový klub FC Lipno z.s.
Tělovýchovná jednota Hraničář Malonty
FK Nová Ves – Brloh, z.s.
Tělovýchovná jednota Sokol Kájov
SK Holubov z.s.
FK Dynamo Vyšší Brod
FC Romo Český Krumlov
SK Větřní, z.s.