FK Spartak Kaplice            Fotbal Kaplice

 

POSLEDNÍ ZÁPASY : 

I.B třída mužů – sk.”A”

FK DOLNÍ DVOŘIŠTĚ – FC SPARTAK KAPLICE  1:3 (0:1)                   13.4.2019

 

SELECT Okresní soutěž mužů A2A

HORNÍ DVOŘIŠTĚ A DOLNÍ DVOŘIŠTĚ B – FK SPARTAK KAPLICE B    0:10 (0:5)                  14.4.2019

 

 

 

 

KAPLICE MUŽI A –  I.B třída mužů – sk.”A”

 

FK SPARTAK KAPLICE  – FC ŠUMAVA FRYMBURK 5:0 (3:0)

FK SPARTAK KAPLICE – SK ZLATÁ KORUNA 3:4 (2:1) 

SMRČINA HORNÍ PLANÁ – FK SPARTAK KAPLICE 0:8 (0:4)

FK SPARTAK KAPLICE – FK DOLNÍ DVOŘIŠTĚ  4:0 (2:0)

TJ SEDLEC – FK SPARTAK KAPLICE 1:5 (1:4)

FK SPARTAK KAPLICE – TJ SOKOL KAMENNÝ ÚJEZD 8:0 (3:0)

FK BORŠOV NAD VLTAVOU – FK SPARTAK KAPLICE 1:1 (0:0)

FK SPARTAK KAPLICE – 1.FC NETOLICE 4:1 (1:1)

ROUDNÉ B – FK SPARTAK KAPLICE  1:7 (0:4)

FK SPARTAK KAPLICE – SLAVOJ HRDĚJOVICE  5:0 (1:0)

TJ DŘÍTEŇ – FK SPARTAK KAPLICE 3:5 (1:2)

FC VELEŠÍN – FK SPARTAK KAPLICE 3:0 (0:0)

FC ŠUMAVA FRYMBURK – FK SPARTAK KAPLICE  1:4 (0:1)

FK SPARTAK KAPLICE  – FC ŠUMAVA FRYMBURK  5:0 (3:0)             

SK ZLATÁ KORUNA –  FK SPARTAK KAPLICE  0:1 (0:0)

FK SPARTAK KAPLICE – SMRČINA HORNÍ PLANÁ  16:0 (9:0)

 

 

KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Kaplice 17 14 1 2 84:18 43 0 0
2. Velešín 17 14 0 3 55:19 42 0 0
3. Boršov /Vlt. 17 10 3 4 54:29 33 0 0
4. Zl. Koruna 17 11 0 6 44:37 33 0 0
5. Netolice 17 10 2 5 61:34 32 0 0
6. Sedlec 17 9 1 7 40:43 28 0 0
7. Hrdějovice 17 7 4 6 42:31 25 0 0
8. Dříteň 17 8 1 8 50:41 25 0 0
9. K.Újezd 17 6 2 9 33:47 20 0 0
10. Frymburk 17 5 2 10 33:46 17 0 0
11. Roudné”B 17 5 2 10 30:45 17 0 0
12. Loučovice 17 3 5 9 28:54 14 0 0
13. Dolní Dvořiště 17 3 2 12 28:59 11 0 0
14. H. Planá. 17 1 1 15 10:89 4 0 0

 

 


KAPLICE MUŽI B –  SELECT Okresní soutěž mužů A2A


TJ SOKOL BENEŠOV NAD ČERNOU – FK SPARTAK KAPLICE B 1:6  (0:2).

HORNÍ DVOŘIŠTĚ A DOLNÍ DVOŘIŠTĚ B –  FK SPARTAK KAPLICE B 1:5 (1:1)

FK SPARTAK KAPLICE B – SK HOLUBOV 8:1 (2:0)

FC ROMO ČESKÝ KRUMLOV – FK SPARTAK KAPLICE B 1:17 (1:7)

FK SPARTAK KAPLICE B – SKF ROŽMBERK 4:2 (0:1)

FK SPARTAK KAPLICE B – TJ SOKOL BENEŠOV NAD ČERNOU 10:0 (4:0)

FK SPARTAK KAPLICE B –  H.DVOŘIŠTĚ (D.DVOŘIŠTĚ B ) 2:0 (0:0)

SK HOLUBOV – FK SPARTAK KAPLICE B  2:1 (1:1)

FK SPARTAK KAPLICE – FC ROMO ČESKÝ KRUMLOV   NEHRÁNO !!!

SKF  ROŽMBERK –  FK SPARTAK KAPLICE  2:6 (0:3)

TJ SOKOL BENEŠOV NAD ČERNOU – FK SPARTAK KAPLICE B 1:4  (1:1)

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. FK Sp. Kaplice B 10 9 0 1 56:10 27 0 0
2. SK Holubov 9 7 0 2 25:20 21 0 0
3. SKF Rožmberk 9 3 0 6 24:29 9 0 0
4. TJ Horní Dvořiště (FK D.Dvořiště B) 9 3 0 6 12:32 9 1 1
5. So Benešov nad Černou 9 1 0 8 11:37 3 1 1